choose-flat popup-mobile menu
Дякуємо, Ваша заявка прийнята!
Наші менеджери зв’яжуться з Вами найближчим часом
Виклик +380 (67) 110 61 04
Зворотній дзвінок
Відмінити
3D планування
planning-1-img
Прогулятися квартирою перед тим, як її придбати? Легко! І вам не потрібно чекати на закінчення будівництва.
Forest Home запустив віртуальні шоуруми найпопулярніших планувань у будинку, щоб при виборі помешкання ви могли побачити розташування кімнат і навіть оцінити вид з вікон. Однокімнатна або двокімнатна квартира — клікайте на наш 3D-тур та ласкаво просимо до вашої майбутньої оселі!
1-кімнатна квартира 1Ж
У плануванні даної квартири все максимально чітко та лаконічно.
Квартира має прекрасні видові характеристики завдяки великим панорамним вікнам та близькістю розташування ЖК «Forest Home» до лісопаркової зони.
Загальна площа складає 45,6 м2. Кухня вміщує функціональну робочу зону і зону зі столом для теплих розмов за споживанням улюблених страв. У спальні розміщується двоспальне ліжко, трюмо, шафа, телевізор та полиці для Ваших близьких серцю речей та аксесуарів. Вбиральня вміщує ванну, унітаз, умивальник, пральну машину і зони для зберігання. Передпокій містить велику вбудовану шафу, а також консоль. Відчуйте стиль та функціональність даної квартири скориставшись функцією 3D-туру.
планування
iframe-1
360°
iframe-2
360°
2-кімнатна квартира 2А
Естетика та простір - головні переваги цієї квартири.
Квартира 66,7 м2 для сім’ї з дітьми. У плануванні дві великі просторі кімнати з панорамними вікнами. Велика гардеробна кімната. Кухня 16,6 м2 вміщує робочу зону та зону відпочинку. Функціональна вбиральня. У передпокої шафа для верхнього одягу.
Переконайтесь у перевагах цієї квартири, скориставшись функцією 3D-туру.
планування
1-кімнатна квартира 1І
Квартира для тих, хто хоче бути ближче до природи у міському просторі.
Загальна площа квартири 47,8 м2 . Функціональна кухня вміщує робочу зону для приготування улюблених страв та зону відпочинку. Із кухні-студії є вихід на засклений балкон. Спальня простора та світла, у ній розміщується велике двоспальне ліжко, трюмо, шафи, телевізор, а також полиці для аксесуарів та приємних Вашим спогадам речей. Велика вбиральня. У передпокої передбачено місце для шафи.
Запрошуємо Вас стати ближче до омріяної квартири, скориставшись функцією 3D-туру та надихнутись дизайном інтер’єру, який ми створили для Вас!
планування
iframe-1
360°
iframe-2
360°
2-кімнатна квартира 2Б
Зручність, комфорт, затишок – це все про планування цієї квартири.
Двокімнатна квартира загальною площею 60 м2 . Великі просторі кімнати площею 14,7 м2 та 16,7 м2 . Кухня вміщує функціональну робочу зону та зону для споживання Ваших улюблених страв. Завдяки вигляду з панорамних вкон на лісопаркову зону Ви швидко відновите сили та станете ближче до природи. Містка вбиральня. У передпокої розміщується шафа для одягу. У цій квартирі увесь простір працює на Вас, створюючи комфорт.
Натискайте функцію 3D-туру та насолоджуйтесь досконалістю та зручністю даної квартири.
планування
1-кімнатна квартира 1К
Для тих, хто любить бути в тренді!
Площа квартири 46,7 м2 . Містка гардеробна. Кухня площею 15,6 м2 із зоною для приготування та споживання улюблених страв. Спальня площею 17,7 м2 з ліжком, телевізором, трюмо та зоною для зберігання. Панорамні вікна з виглядом на лісопаркову зону.
Скористайтесь функцією 3D-туру квартирою, і Ви впевнитесь у зручності її планування та функціональності.
планування
iframe-1
360°